THE BASIC PRINCIPLES OF بروکر فارکس

The Basic Principles Of بروکر فارکس

The Basic Principles Of بروکر فارکس

Blog Article

داده های مهم و درگذشت ملکه الیزابت

بهتر است همچنین بررسی کنید چنانچه بروکر مورد نظر در کشورتان حضور محلی دارد؛ پشتیبانی به زبان محلی می تواند به این معنا باشد که آن بروکر می خواهد کارامدترین پشتیبانی مشتری را به معامله گران از کشورتان ارائه دهد.

برای آشنایی بیشتر با این کارگزاری و یادگیری مراحل افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر آی اف سی مارکتز می‌توانید برروی این لینک کلیک کنید.

مداخله بانک های مرکزی و اوپک پلاس

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان در نیمه اول سال ۲۰۲۲ را به کمک ما بشناسید. دیگه خیالتون از انتخاب بروکر فارکس راحته! در تریدر نووا امن ترین و مطمئن ترین بروکر ها رو با بهترین پشتیبانی و خدمات به ایرانیان برای شما ارائه کردیم که دیگه با خیال راحت فقط ترید کنید و پول پارو کنید!

یک بروکر رگوله شده حتی در صورت تزلزل و ورشکستگی هم موظف به ارائه غرامت متناسب با خسارت مالی وارد شده به مشتریان خود است.

بروکر ویندزور تحت ثبت چندین نهاد نظارتی می‌باشد که در ادامه اعتبار آنها را بررسی می‌کنیم.

هشدار خطر سرمایه شما در خطر است. ممکن است با از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه‌گذاری خود مواجه شوید، لذا نباید پولی را سرمایه‌گذاری کنید که توان از دست دادن آن را ندارید. اطلاعات در مورد این بروکر آلپاری سایت برای توزیع به در نظر گرفته شده، و یا استفاده شده توسط هر فرد در هر کشور یا حوزه قضایی که در آن چنین توزیع و یا استفاده خواهد بود بر خلاف قانون محلی و یا مقررات و است که در ساکنان کارگردانی: استرالیا · بلژیک · کانادا · اسپانیا · فرانسه · اسرائیل · ژاپن · لتونی · زلاند نو · کشور پرتغال · ترکیه · ایالات متحده آمریکا ·

آیا اگر پاسپورت کشور دیگری را داشته باشیم میتوانیم از خدمات کارگزارهای درجه یک استفاده کنیم ؟

بخوانید: تفاوت بین حساب آزمایشی و حساب واقعی فارکس چیست ؟

ابتدا، از لینک سبز رنگ بالای صفحه یا اینجا، وارد وبسایت ویندزور شوید.

مسئولیت افتتاح حساب یا هرگونه همکاری با هر یک از بروکرهای فارکس برعهده خود شما خواهد بود.

ارز پایه ارز سمت چپ جفت ارز است و با ارز جاری در سمت راست است. به عنوان مثال، در یورو/دلار آمریکا، یورو ارز "پایه" و دلار است "با" ارز جاری. اگر او انتظار دارد که نرخ ارز خود را در آینده افزایش یابد و اگر او انتظار دارد که نرخ ارز خود را در آینده سقوط خواهد کرد از فروش جفت ارز معامله گر فارکس جفت ارز را خریداری کنید.

سطح برابری دوباره آزمایش می شود

Report this page